• Товаров, соответствующих вашему запросу, не обнаружено.

ПОШИВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Достатньо одного фото, щоб ми зробили пошив на замовлення. Якщо ви не знайшли необхідний товар на нашому сайті, то ми як виробники зможемо виготовити його під замовлення для вас. Це може бути плитоноска під ваші індивідуальні розміри, підсумок, пояс, РПС чи рюкзак. Будь що!

Пошив на замовлення від виробника

Bundesstyle.com — маленька команда з великими можливостями, тому що з нами працюють найкращі спеціалісти з України. Ми професійні закрійники, кравці та швачки з досвідом роботи 35 років. Кожна наша модель перевірена на реальних військових, які захищають нашу державу.

Коли ви користуєтеся послугою «пошив на замовлення», наш розробник відразу обговорює з вами кожну деталь, щоб замовлена річ була зручною і саме такою, як вам потрібна.

Малюнок, викрійка, фото чи хоча б опис речі, яка вам потрібна для несення ефективної служби — і ми виготовимо це для вас. Але пам’ятайте, що обов’язково потрібні розміри. Це важливо, тому при замовленні, будь ласка, надавайте їх.

Процедура замовлення

  1.  Обговорюємо деталі і особливості моделі, а також її розміри. Якщо є фото, ви нам його відправляєте на Viber. Ви сплачуєте і чекаєте на відправку Новою Поштою. Після відправки скидаємо вам номер декларації посилки, щоб ви могли все перевірити особисто і відстежувати замовлення.
  2. Послуга індивідуального пошиву надається при повній 100% передплаті на наш банківський рахунок.
  3. Терміни виготовлення залежить від складності моделі та кількості одиниць товару. Якщо вам потрібно «ще на вчора», ми це враховуємо та прискорюємо процес пошиву, наскільки можливо для наших ресурсів і можливостей. Так, в  середньому виходить від 2-х до 5-ти днів, але ви отримуєте якісну річ, яка буде з вами роками.
  4. Ви можете подзвонити на один із робочих номерів телефону магазину або написати в Вайбер і Телеграм.

068 573 90 81 

066 589 10 13

073 018 84 78

Viber: 098 066 90 77

Відкриті для вас та ваших індивідуальних запитів пошив на замовлення.

З повагою, команда Бундесстайл (BundesStyle).