789 грн
В наличии

Военный подсумок в цвете олива Cordura

259 грн
В наличии
259 грн
В наличии
650 грн
В наличии

Підсумок для термоса на системі molle та лямкою через плече. Виготовляємо під ваш розмір термоса.

Вид Тканини
650 грн
В наличии
870 грн
В наличии

Подсумок мультикам под термос cordura USA 1000D

Колір
Вид Тканини
259 грн
В наличии
469 грн
В наличии
620 грн
В наличии

Подсумок под Термо — Кружку/Термос. Прочная ткань Cordura USA

480 грн
В наличии

Подсумок под армейскую флягу. Качественная ткань Cordura USA 1000D.

430 грн
В наличии
420 грн
В наличии

Подсумок Походный/Армейский под Флягу

800 грн
В наличии

Подсумок туристический под емкость для питья

Колір
Вид Тканини
670 грн
В наличии

Купити підсумок під флягу в BundesStyle

Підсумок під флягу, термос та пляшку – це частина військового спорядження, тому що кожен військовий повинен підтримувати власну гідратацію на здоровому рівні. Ці предмети забезпечують збереження рідини під час довгих походів та бойових дій.

Існує кілька різновидів військових підсумків під флягу, термос та пляшку, кожен з яких має свої особливості та переваги. Наприклад, з міцного та водонепроникного матеріалу, такого як Cordura, є дуже популярними серед військових.

Чому підсумок під флягу ми робимо з Кордури?

Кордура — синтетичний матеріал, який відмінно підходить для виготовлення спеціального спорядження. Він має високу міцність, стійкість до зношування та водовідштовхувальні властивості. А ще легкий та здатний зберігати форму навіть під великим навантаженням. Це робить Кордуру ідеальним матеріалом для виготовлення підсумків, які повинні витримувати важкі умови експлуатації та довгий термін служби.

Через те, що ми використовуємо ліцензійний матеріал, він має підвищену стійкість до абразії. Тому це ідеальний вибір для військового спорядження, яке може зазнавати пошкоджень під час активного використання.

BundesStyle спеціалізується на виготовленні високоякісних підсумків, які відповідають вимогам сучасних військових реалій.

Протягом 10 років ми продовжуємо вдосконалювати виробничі процеси та розробляти нові моделі.

Види підсумків:

Купити підсумок під флягу чи термос буде цікаво не тільки військовослужбовцям, а й туристам, мисливцям, рибакам та громадянам, які надають перевагу активного способу життя.

Додатково ви можете скористатися послугою індивідуального замовлення, щоб ми виготовили підсумок під ваші розміри. Враховуємо всі ваші побажання.