1,490 грн
В наличии

Поясний патронташ на 50 набоїв 12 калібру. Виготовимо під Ваш калібр. Уточнюйте під час замовлення.

1,590 грн
В наличии
Хит
- 29 %
1,700 грн Первоначальная цена составляла 1,700 грн.1,200 грнТекущая цена: 1,200 грн.
В наличии

Подсумок/бандольера на 12 ВОГ 25, 40, 47. Купить в цвете мультикам,  пиксель,  олива,  койот.

539 грн
В наличии
1,100 грн
В наличии

Пояс патронташ в BundesStyle

Пояс патронташ для військових – зручний та надійний аксесуар для носіння з собою патронів та ВОГ. Зараз військова справа вимагає від військовослужбовців України високої мобільності та готовності до дії в будь-який момент. Одним з важливих елементів у формуванні готовності до бойових дій є правильно підібраний пояс патронташ.

Це спеціальний пояс з кріпленнями для носіння патронів, гранат та ВОГ на різну кількість. Він дозволяє військовим зручно та швидко дістати необхідні боєприпаси під час бойових дій. Ключовий момент для забезпечення їхньої безпеки та ефективності виконання операцій.

Чому варто обрати пояс патронташ від українського виробника?

Наші моделі – це завжди про два важливі поняття – «зручність» та «надійність».

Військові проводять тривалий час у полі, де від кожної деталі тактичного спорядження залежить їх власне життя. Тому важливо, щоб пояс був зроблений з високоякісних матеріалів, які забезпечують комфортне носіння протягом тривалого періоду часу та витривалість в умовах різких змін температур та погоди.

Зверніть увагу, що кожна модель має зручні кріплення для фіксації патронів, якісні липучки та фурнітуру.

Популярні моделі:

Купити патронташ в нашому інтернет-магазині

Ми цінуємо нашу репутацію, тому перевіряємо кожен елемент на надійність, функціональність та довговічність. Робітники, які виготовляють вироби для військових мають досвід роботи від 10 до 30 років.

Якість та надійність поясу патронташ визначатимуть його довговічність та ефективність в бойових умовах. І це розуміє кожен з нашої команди, який задіяний на виробництві.

Зателефонуйте нам чи зробіть замовлення на сайті через «Кошик» і вже через 3-5 днів ви отримаєте ваш пояс патронташ на Новій Пошті.