380 грн
В наличии
350 грн
В наличии
Хит
490 грн
В наличии

Сумка-сброса в цвете украинский пиксель на Корсар. Цвет олива, койот, марпат, черный и др.

350 грн
В наличии
350 грн
В наличии
350 грн
В наличии
550 грн
В наличии

Сумка-сброса мультикам Cordura USA

550 грн
В наличии

Утилитарный подсумок из Cordura USA

Сумка сброса або сумка для скидання магазинів в BundesStyle

Сумка сброса – це підсумок-мішок з резинкою-затяжкою зверху на горловині для надійного тимчасового зберігання використаних рожків магазинів АК, РПК, тощо. Вона дозволяє швидко та зручно здійснювати перезарядку зброї. Забезпечує легкий доступ до запасних магазинів, що є критичним у бойових умовах.

Сумки скидання магазинів від BundesStyle відзначаються своєю міцністю та зносостійкістю. Це робить їх ідеальним вибором для військових України.

Виріб унікальний тим, що передбачає швидкий доступ до вмісту сумки. Тому в ситуації обстрілу чи спеціальної операції його використовують не тільки для зберігання запасних магазинів, а й гранат, ліків та навіть пляшки з водою.

Сумка сброса: які види є в BundesStyle?

Український виробник пропонує 11 універсальних моделей і всього 3 різновиди сумок скидання магазинів, які відрізняються за розміром, способом кріплення та закривання:

Зовнішній вигляд дуже примітивний, але підсумок багатофункціональний і зручний для військових. Входить у список обов’язкового тактичного спорядження.

На що звернути увагу, коли потрібно купити підсумок?

BundesStyle звертає увагу на високу міцність матеріалу, з якого виготовляються вироби – Cordura з пропиткою. Тому вони максимально зносостійкі і бійцям не потрібно кожні 3-4 місяці викидати гроші на те, щоб купити підсумок новіший та кращий. Щільність матеріалу найвища з можливих – 1000D. Такого підсумка вам вистачить на 1 рік.

Надійна система кріплення переважно на поясний ремінь для стегнового кріплення. Також є варіант кріплення Molle на жилети чи плитоноски.

Коли ви купите підсумок для скидання магазинів, помітите, що він компактно згортається в рулет за допомогою липучки.

Купити сумку скидання в BundesStyle з доставкою по всій Україні

В нас ви знайдете тільки професійне тактичне спорядження, яке ми виготовляємо з урахуванням потреб військовослужбовців. За необхідності виконуємо замовлення під індивідуальні параметри клієнта.